چشم انداز

شرکت تولید محورخودرو (سهامی عام)

ماموریت شرکت تولید محور خودرو (ومکو) (VAMCO Mission)

 

تولید محور خودروهای تجاری، کامیون، کشنده، اتوبوس، کامیونت ، مینی بوس ، ون و پیکاپ با هدف ارائه محصولی با کیفیت و قیمت رقابتی و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی و تست محور و قطعات مرتبط به مشتریان برون سازمانی در کنار ارائه خدمات پس از فروش مناسب و جلب رضایت مشتریان می باشد.

چشم انداز سال ۱۴۰۶ شرکت تولید محور خودرو (ومکو) (VAMCO Vision)

شرکت تولید محور خودرو سازمانی است متعالی، رقابت پذیر، با شرکای جهانی، دارای برند معتبر در حوزه تولید محور خودرو های تجاری و دانش فنی مرتبط در سطح منطقه و دارای بازار صادرات به کشورهای منطقه.

شرکت تولید محور خودرو در افق این چشم انداز چنین ویژگیهایی خواهد داشت:

سازمان متعالی: جزء شرکت های دارای برند برتر کشور از لحاظ تعالی ، طبق رده بندی جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی و به دنبال ارزش آفرینی برای جامعه و شرکای تجاری و سهامداران خواهد بود.
شرکت دانش بنیان تولید محور: با اتکاء به دانش فنی بروز نیروی انسانی خود، زنجیره تأمین چابک، همکاری با شرکت های دانش بنیان، تولید کننده محور خودروهای تجاری بروز دنیا و ارائه دهنده خدمات فنی – مهندسی به مشتریان در سطح منطقه خواهد بود.
نیروی انسانی متخصص و با نشاط در سازمانی چابک و نوآور: بهره مند از مزیت رقابتی حفظ و جذبه نیروی با دانش فنی به روز و تخصص بالا در تعامل با مشتریان خود به ویژه ایران خودرو و سایپا ، مراکز علمی و فنی داخلی و بین المللی، همراه با سازو کار پرورش سرمایه های انسانی سازمان و در چارچوب ساختارها، برنامه ها و سیستمهای یکپارچه و کارآمد با گرایش اثرگذار بر محیط و جامعه می باشد.
دارای برند معتبر بین المللی: شرکت تولید محور خودرو در زمینه های بهبود کیفیت مستمر، قیمت رقابتی ، تولید مطمئن و تحویل به موقع ، نوآوری و بهره مندی از توانایی های فناوری اطلاعات سر آمد و در سطح منطقه شناخته شده می باشد.
افق چشم انداز : ۵ ساله تا ابتدای سال ۱۴۰۶ خواهد بود.